Nasz zespół

Joanna Morawiecka

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Krakowie w 2013r, jest absolwentką podyplomowych studiów dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Obecnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. W kręgu jej zainteresowań jest medycyna regeneracyjna i przeciwstarzeniowa.

Justyna Szafraniec-Kusior

kosmetolog

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywała podczas zakończonych z wyróżnieniem studiów kosmetologicznych na Wydziale Farmacji UJ, gdzie obroniła tytuł magistra. Pasjonuje się kosmetykami, nowymi technologiami oraz holistycznym podejściem do zabiegów i pielęgnacji skóry. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z Klientem, na codzień opanowana, dyskretna i serdeczna. W życiu wyznaje zasadę harmonii pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. Estetka i perfekcjonistka w każdym calu.

Beata Chodur

kosmetolog

Ukończyła Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia gdzie uzyskała tytuł Kosmetologa. Swoją naukę kontynuowała na studiach magisterskich na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania na kierunku Technologia produktów kosmetycznych. Posiada 8-letnie doświadczenie w zawodzie. Cechuje ją wysokie poczucie estetyki oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń jak również doskonalenie swoich umiejętności. W pracy stara się dążyć do perfekcji oraz maksymalnie skupiać się na swoich obowiązkach. Uwielbia pracę z ludźmi, bardzo łatwo nawiązuje kontakty a do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało.  Praca w zawodzie kosmetologa to jej pasja od lat. Prywatnie uwielbia podróżować i spędzać czas z przyjaciółmi.

Jowita Pamuła

kosmetolog

Absolwentka Tarnowskiej Szkoły Wyższej, kosmetolog z wieloletnią wiedzą zawodową. Posiada wiele znaczących certyfikatów potwierdzających zawodowe umiejętności. Pracowała w salonach Wellness & SPA. Wykładowca kosmetyki pielęgnacyjnej oraz upiększającej twarzy, szyi i dekoltu w szkole policealnej. Zdobyte kwalifikacje i doświadczenie zawodowe wykorzystuje, aby odpowiednio dobrać program zabiegowy do indywidualnych potrzeb skóry. Stara się zawsze sprostać oczekiwaniom klientów i dba o największy poziom usług. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masażach relaksacyjnych, a także zabiegach z zaawansowaną aparaturą HI-TECH. Kosmetologia to nie tylko jej praca, ale także ogromna pasja.

2019 Instytut IME (c). Realizacja: Dreampics