Nasz zespół

Nasz zespół

Kilka słów

O NAS

Joanna Morawiecka

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Krakowie w 2013r, jest absolwentką podyplomowych studiów dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Obecnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. W kręgu jej zainteresowań jest medycyna regeneracyjna i przeciwstarzeniowa.

Jowita Pamuła

kosmetolog

Absolwentka Tarnowskiej Szkoły Wyższej, kosmetolog z wieloletnią wiedzą zawodową. Posiada wiele znaczących certyfikatów potwierdzających zawodowe umiejętności. Pracowała w salonach Wellness & SPA. Wykładowca kosmetyki pielęgnacyjnej oraz upiększającej twarzy, szyi i dekoltu w szkole policealnej. Zdobyte kwalifikacje i doświadczenie zawodowe wykorzystuje, aby odpowiednio dobrać program zabiegowy do indywidualnych potrzeb skóry. Stara się zawsze sprostać oczekiwaniom klientów i dba o największy poziom usług. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masażach relaksacyjnych, a także zabiegach z zaawansowaną aparaturą HI-TECH. Kosmetologia to nie tylko jej praca, ale także ogromna pasja.

Katarzyna Zaucha

kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie pracy w jednym z krakowskich salonów kosmetologicznych. W swojej pracy stawia na profesjonalizm oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Podchodząc do każdego klienta indywidualnie dąży do uzyskania jak najlepszych efektów zabiegowych. Zwraca szczególną uwagę na jakość oraz efektywność wykonywanych usług. Kieruje się holistycznym podejściem do klienta. Jako osoba cechuje się dokładnością, opanowaniem, ciepłym usposobieniem oraz pogodą ducha.

Joanna Mamuszka

dietetyk

Joanna Mamuszka – absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krakowie, od 4 lat pracuje jako dietetyk w Krakowie i Tarnowie. Współpracuje z osobami młodymi, osobami starszymi, dziećmi a także kobietami które planują ciążę, kobietami ciężarnymi, osobami zmagającymi się z różnymi jednostkami chorobowymi. W swojej pracy łączy dietetykę z dietoterapią, gdyż uważa, że większość problemów zdrowotnych jest właśnie przez złe odżywianie. Dietetyka i zdrowy styl życia jest jej bliska od kilkunastu lat. Jej praca jest jej pasją, dlatego jest osobą na co dzień bardzo uśmiechniętą i energiczną, co daje jej możliwość łatwiejszego przekazu i zarażenia innych zdrowym stylem życia oraz zrozumienia dlaczego diety cud i mnóstwo wyrzeczeń niekoniecznie są dobre dla naszego organizmu. Stara się pomóc i odnaleźć właściwą drogę dla każdego, dlatego jest daleka od wykutych już schematów. Jej pomoc zaczyna się od konkretnego wywiadu osoby, poznania jej stylu życia, żywienia, aktywności ale także poznania jej słabości. Dzięki temu bez problemu znajduje z pacjentem motywację i wyznacza cel, do którego wspólnie dążą małymi krokami a przy okazji jest w stanie przekazać jak najwięcej wiedzy od siebie. Jej pacjenci i podopieczni bez problemu osiągają wyznaczone cele. Nieustannie zdobywa wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach, śledzi nowinki z książek i artykułów z dziedziny dietetyki i dietetyki klinicznej. Interesuje ją holistyczne podejście do pacjentów, wierzy, że dzięki odpowiedniemu odżywianiu, odpowiedniej higienie życia oraz dbaniu o całokształt swojego życia, możemy zapobiec wielu chorobom.

Natalia Warias

recepcjonistka

Aktualnie zdobywa wiedzę i doświadczenie na Wydziale Medycznym WSIiZ w Rzeszowie.
Wybrała kierunek kosmetologia,aby rozwijać swoje zainteresowania.
Miła,pomocna,chętnie służy dobrą radą i słowem.
W wolnych chwilach lubi czytać książki,spędzać czas ze znajomymi oraz podróżować.
W IME dba o profesjonalną obsługę klientów oraz pacjentów.