Nasz zespół

Kilka słów

O NAS

Joanna Morawiecka

lekarz medycyny estetycznej , dermatolog

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Krakowie w 2013r, jest absolwentką podyplomowych studiów dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Obecnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. W kręgu jej zainteresowań jest medycyna regeneracyjna i przeciwstarzeniowa.

Jowita Pamuła

mgr kosmetolog

Absolwentka Tarnowskiej Szkoły Wyższej, kosmetolog z wieloletnią wiedzą zawodową. Posiada wiele znaczących certyfikatów potwierdzających zawodowe umiejętności. Pracowała w salonach Wellness & SPA. Wykładowca kosmetyki pielęgnacyjnej oraz upiększającej twarzy, szyi i dekoltu w szkole policealnej. Zdobyte kwalifikacje i doświadczenie zawodowe wykorzystuje, aby odpowiednio dobrać program zabiegowy do indywidualnych potrzeb skóry. Stara się zawsze sprostać oczekiwaniom klientów i dba o największy poziom usług. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masażach relaksacyjnych, a także zabiegach z zaawansowaną aparaturą HI-TECH. Kosmetologia to nie tylko jej praca, ale także ogromna pasja.

Katarzyna Zaucha

mgr kosmetolog

Magister Kosmetologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w krakowskich gabinetach kosmetologicznych oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W swojej pracy stawia na profesjonalizm oraz ciągłe doskonalenie umiejętności. Kosmetologia to nie tylko jej praca, ale przede wszystkim pasja przez co nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie i śledzić najnowsze trendy. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem urządzeń Hi-Tech oraz zaawansowanych procedur kosmetologicznych, zarówno na twarz, jak i na ciało . Podchodząc do każdego klienta indywidualnie, dąży do uzyskania jak najlepszych efektów zabiegowych – tylko odpowiednio dobrana terapia przynosi satysfakcjonujące rezultaty. Zwraca szczególną uwagę na relacje ze swoimi podopiecznymi, jakość oraz efektywność wykonywanych usług. Jako osoba cechuje się dokładnością, opanowaniem, ciepłym usposobieniem oraz pogodą ducha. Jej najważniejszą dewizą jest naturalne piękno.

Sara Chmura

kosmetolog

Jest absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia kierunku kosmetologii, aktualnie kontynuuje studia magisterskie z kosmetologii. Uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu terapii anti- aging, kosmetyki białej, pielęgnacyjnej oraz zabiegów z kwasami. Bardzo lubi pracować ze sprzętami Hi Tech.  Do pracy podchodzi z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Poza pracą interesuje się makijażem oraz wizażem. Bardzo lubi podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Jestem osobą pozytywną, radosną i ciekawą świata.

2019 Instytut IME (c). Realizacja: Dreampics