Nasz zespół

Kilka słów

O NAS

Joanna Morawiecka

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Krakowie w 2013r, jest absolwentką podyplomowych studiów dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Obecnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. W kręgu jej zainteresowań jest medycyna regeneracyjna i przeciwstarzeniowa.

Jowita Pamuła

kosmetolog

Absolwentka Tarnowskiej Szkoły Wyższej, kosmetolog z wieloletnią wiedzą zawodową. Posiada wiele znaczących certyfikatów potwierdzających zawodowe umiejętności. Pracowała w salonach Wellness & SPA. Wykładowca kosmetyki pielęgnacyjnej oraz upiększającej twarzy, szyi i dekoltu w szkole policealnej. Zdobyte kwalifikacje i doświadczenie zawodowe wykorzystuje, aby odpowiednio dobrać program zabiegowy do indywidualnych potrzeb skóry. Stara się zawsze sprostać oczekiwaniom klientów i dba o największy poziom usług. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masażach relaksacyjnych, a także zabiegach z zaawansowaną aparaturą HI-TECH. Kosmetologia to nie tylko jej praca, ale także ogromna pasja.

Katarzyna Zaucha

kosmetolog

Licencjonowany kosmetolog Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie pracy w jednym z krakowskich salonów kosmetologicznych. W swojej pracy stawia na profesjonalizm oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Podchodząc do każdego klienta indywidualnie dąży do uzyskania jak najlepszych efektów zabiegowych. Zwraca szczególną uwagę na jakość oraz efektywność wykonywanych usług. Kieruje się holistycznym podejściem do klienta. Jako osoba cechuje się dokładnością, opanowaniem, ciepłym usposobieniem oraz pogodą ducha.

Emilia Zielińska

kosmetolog

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Kosmetologia. Doświadczenie zawodowe zdobyła w klinikach w Krakowie i Poznaniu. W kosmetologii najbardziej pasjonuje ją dynamizm rozwijającej się nauki, dlatego nieustannie poszukuje odpowiedzi na pytania z jej zakresu. Szczególnym zainteresowaniem darzy kosmetologię anti-aging z wykorzystaniem najnowszych technologii. Cechuje ją spokój ducha i dokładność, co pozytywnie przekłada się na profesjonalizm świadczonych przez nią usług.

2019 Instytut IME (c). Realizacja: Dreampics