Nasz zespół

Kilka słów

O NAS

Joanna Morawiecka

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Krakowie w 2013r, jest absolwentką podyplomowych studiów dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii lekarskiej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Obecnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. W kręgu jej zainteresowań jest medycyna regeneracyjna i przeciwstarzeniowa.

Jowita Pamuła

kosmetolog

Absolwentka Tarnowskiej Szkoły Wyższej, kosmetolog z wieloletnią wiedzą zawodową. Posiada wiele znaczących certyfikatów potwierdzających zawodowe umiejętności. Pracowała w salonach Wellness & SPA. Wykładowca kosmetyki pielęgnacyjnej oraz upiększającej twarzy, szyi i dekoltu w szkole policealnej. Zdobyte kwalifikacje i doświadczenie zawodowe wykorzystuje, aby odpowiednio dobrać program zabiegowy do indywidualnych potrzeb skóry. Stara się zawsze sprostać oczekiwaniom klientów i dba o największy poziom usług. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masażach relaksacyjnych, a także zabiegach z zaawansowaną aparaturą HI-TECH. Kosmetologia to nie tylko jej praca, ale także ogromna pasja.

Katarzyna Zaucha

kosmetolog

Magister Kosmetologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w krakowskich gabinetach kosmetologicznych oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W swojej pracy stawia na profesjonalizm oraz ciągłe doskonalenie umiejętności. Kosmetologia to nie tylko jej praca, ale przede wszystkim pasja przez co nie przestaje się doszkalać w tej dziedzinie i śledzić najnowsze trendy. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem urządzeń Hi-Tech oraz zaawansowanych procedur kosmetologicznych, zarówno na twarz, jak i na ciało . Podchodząc do każdego klienta indywidualnie, dąży do uzyskania jak najlepszych efektów zabiegowych – tylko odpowiednio dobrana terapia przynosi satysfakcjonujące rezultaty. Zwraca szczególną uwagę na relacje ze swoimi podopiecznymi, jakość oraz efektywność wykonywanych usług. Jako osoba cechuje się dokładnością, opanowaniem, ciepłym usposobieniem oraz pogodą ducha. Jej najważniejszą dewizą jest naturalne piękno.

Emilia Zielińska

kosmetolog

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Kosmetologia. Obecnie poszerza swoją wiedzę na studiach II stopnia na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza. Doświadczenie zawodowe zdobyła w klinikach w Krakowie i Poznaniu. W kosmetologii najbardziej pasjonuje ją dynamizm rozwijającej się nauki, dlatego nieustannie poszukuje odpowiedzi na pytania z jej zakresu uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach. Szczególnym zainteresowaniem darzy kosmetologię anti-aging z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz chemię kosmetyczną. Największą motywacją jest dla niej zadowolenie klientów ze wspólnie osiągniętych efektów. Prywatnie wielka pasjonatka szachów i miłośniczka kotów.

Joanna Burwoń

koordynator recepcji

Absolwentka krakowskiej szkoły Artystyczna Alternatywa, Czeladnik wizażu i stylizacji. Pasjonatka Visual merchandisingu, coachingu, zdrowego odżywiania oraz szeroko pojętej sfery beauty.  Pomocna, sympatyczna, dokładna i komunikatywna. W IME odpowiedzialna jest za prawidłową pracę recepcji i profesjonalną obsługę Klientów i Pacjentów. Zwraca szczególną uwagę na jakość wykonywanych usług. W wolnych chwilach lubi czytać książki, spędzać czas z przyjaciółmi oraz uczęszczać na treningi siłowe.

2019 Instytut IME (c). Realizacja: Dreampics